27 Temmuz 2009 Pazartesi

Kısa Kısa


#Stadın ihalesi iptal edilmişti ve bugün ihale günüydü ihaleye tek şirket teklif verdi,bu durum sakıncalı zira rekabet ortamı oluşmadığından ihale iptal edilebilir.

# Maccabi Netanya maçının hakemmi belli oldu.Maçı Rusya Futbol Federasyonu'ndan Nikolay Ivanov yönetecek. Ivanov'un yardımcılıklarını Nikolai Golubev ve Mikhail Erovenko yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakem ise Sergey Karasev olacak.

#Denetleme kurulunun istifası 1000 derdin üzerine 1 ekledi.

#Galatasaray Store'un Yeni Kış Koleksiyonu ve 2009-2010 sezonunda kullanılacak yeni formaları bu akşam tanıtılıyor.

#Gün itibariyle;Serdar Eylik takımla birlikte çalışmaya başladı.Aydın Yılmaz, Mehmet Topal ve Volkan Yaman takımdan ayrı çalıştılar.

#Necati:Florya'ya seve seve gelirim.

Gündem yoğun,sorunlar çok, bir yandan transfer harekatı bir yandan yönetimden gelen istifalar,stadın geleceğinin hâlâ belirsiz oluşu vs. vs.Gerçi çook uzun süreden bu yana Galatasaray'ın ligi rahat bir şekilde açtığı olmuyor ya o da ayrı konu.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Stadın ihalesini alan şirket toki ve ibb ile arası iyi olan bir firma yani kendi adamları bir sorun olacağını sanmıyorum. Kaldı ki sorun çıktı ve iptal oldu bu durumda toki üstlenecek inşaatı ve 1 yıl içerisinde bitirecek en başından toki yapsaydı daha iyi olurdu ama kalitesi tartışılır. lige rahat başlayan, parası bol takımlar bile dökülebiliyor lig sonunda, önemli olan teknik heyet ve futbolcuların inancı;)

3Pas1Gol dedi ki...

Evet,futbolcu teknik heyet ve yönetimin inancı çok önemli ki zaten Gs bu şeylere alışmış bir takım Luce dönemini hatırlamamız yeter sanırım :)