18 Temmuz 2009 Cumartesi

Lincoln'e Bak Hele

Lincoln'un özel internet sitesinde düne kadar son yazı 9 haziran'da verilmişti.O son yazıda Lincoln'ün Türkiye'de yapacak çok işim var sözü yer alıyordu.(Ama nerdeee)
Dün verilen son yazıda ise Galatasaray'ın Tobol ile oynadığı maçtan bahsedilmiş.
On thursday night Galatasaray played 1-1 against Tobol in the first match of the second qualifying round of UEFA Europa League.

This was the first official match the dutch headcoach Frank Rijkaard was in charge of for Galatasaray.

The match was played in Kostanay and the first goal was scored by Tobol player Zhumaskaliyev in the 1 min. of the game. In the 55 min. Baroš scored the equalizating goal for Galatasaray.

"We will make it and the result is very good for an away game. We will go though to the next round I have no doubt," says Lincoln.

The second leg of this round is played in Istanbul on July 23.
İlk üç paragrafta maç gollerinden Rijkaard'dan bahsedilirken son paragrafta ise Lincoln Galatasaray için BİZ ifadesini kullanmış.
Aldığımız skor bir deplasman maçı için iyi bir skor,gelecek maçta hiç kuşku yok ki galip gelip yolumuza devam edeceğiz.
Ama o günler çok geride kaldı Lincoln Efendi,taraftarın sana gösterdiği sabır ve sevgi son zamanlarda çok az futbolcuya gösterildi ama sen kaçmayı yeğledin,bu büyük taraftar sevgisi ve aşkı maalesef sana fazla geldi.

1 yorum:

Doruk dedi ki...

Cassio Bey hala kendini Galatasaraylı zannediyor herhalde.. Futbolcu olarak Florya'a, taraftar olarak Kapalı'ya girmeye çalışsa neler olur acaba..