27 Temmuz 2009 Pazartesi

Neden Mor Forma?


Aykırı bir forma rengi istedik.Geçen sene turuncu yapmıştık. Gelecek sene de 5-6 renk tespit edip, bu forma rengini taraftarımızın seçimine sunacağız. Bu formaların Galatasaray taraftarı tarafından satın alınmasını ve çok başarılı olduğumuz şu dönemde de forma satışında da şampiyon olmak istiyoruz.

Mor forma hakkında

Frank Rijkaard "Galatasaray'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Yeni bir sezona başlıyoruz, yeni formalarımız çok güzel ve bu formalarla çok başarılı olacağımızı düşünüyorum” dedi.

Mor formanın rakiplerini kafası karıştıracağı esprisini yapan teknik direktör Rijkaard, “Bunu avantaj olarak kullanacağız”

Arda Turan "Evet son derece güzel bir forma olmuş. Ama bu formaları dışarıda giyeceğimizi düşünüyorum. Çünkü biz her zaman parçalı formadan yanayız. Tüm formalarımız çok güzel olmuş, önemli olan bu formalar ile maçları kazanmak."

Gol Kralı Milan Baros "Sahada 11 tane kaleci gibi olacağız. Tabi bu işin şakası… Geçen sezon bekleneni veremedik ama bu sezon çok daha iyi geçeceğine eminim."

Servet Çetin "Formalarımız çok güzel ama bana ve Gökhan Zan'a formalar dar geliyor. Biraz daha genişini yaparlarsa sevinirim. Önümüzdeki sezonla ilgili olarak ise şunları söyleyebilirim; Galatasaray'da oynuyorsanız her zaman hedefiniz şampiyonluktur"

1 yorum:

halk dedi ki...

mordan gayri 4 tane daha alternatif vardı demek ki.nelerdi merak etmeye cesaret edemiyorum.