15 Temmuz 2009 Çarşamba

Seni Seviyoruz

Bir kaç gün önce Olmadı Başkan'ım diye bir şeyler karalamıştım.Evet böyle olmamalıydı transfer dönemimiz bu kadar erken bitmemeliydi.
Sayın Başkan transfer dönemimizin kapandığını söylemişti inanmak istemedim çünkü bu yönetim bizi sürprizlere alıştırdı bir kere.Her an çok iyi bir transferle karşımıza çıkabilirler bu beklenti bende vardı ve hâlâ da var,sayın Polat transfer dönemi bitti dediğinde bile bir ümit vardı içimde.Ve sonunda duymak istediğimiz laflar dün Haldun Üstünel abimiz tarafından Keita'nın imza töreninde dile getirildi.
"Hocamız ile bu konuda görüşmelerimiz devam ediyor. En az bir transferimiz daha olacak. Gerektirdiği taktirde başka oyuncu daha alabiliriz. Kesinlikle yabancı olacak. Hocamız hazırlık döneminde oyuncuları izledi raporlarını hazırladı. Önümüzde Tobol maçı var. Bu karşılaşmadan sonra raporlarını bize iletecek biz de gerekeni yapacağız"
Ee şimdi bu haberden sonra medyada onlarca isim verilmeye başlanacak,zaten veriliyordu,Adnan Polat'ın transfer dönemini kapattık sözlerinin ardından medyadaki Galatasaray ile anılan futbolcularda küçük bir azalma olmuştu sadece.Bugün itibariyle onlarca isim daha Galatasaray ile anılacak ama boşuna yorulmasınlar,tutturamıyorlar ve tutturamayacaklar biz bu işi öğrendik artık.

Bu arada burada Başkan ile Haldun Üstünel'in sözleri arasında çelişki görsem de bunun sonradan Rijkaard tarafından alınan bir karar olarak algılamak istiyorum (umarım öyledir)

Hiç yorum yok: