7 Ağustos 2009 Cuma

Sıradaki Ve Linderoth

Sıradaki

Uefa Avrupa Ligi kuraları çekildi Galatasaray'ın rakibi Estonyalı FC Levadia Tallinn oldu.İlk maç 20 Ağustos'ta Ali Samiyen'de oynanıp rövanş maçı 27 Ağustos'ta yapılacak.
Rakip 10 yıllık bir geçmişe sahip son üç sezon ligleri olan Estonya Meistriliiga Ligi'ni son üç sezonda şampiyon olarak bitirmiş.
Bu saatten sonra Galatasaray için rakip farketmiyor geçen yıldan Uefa kupası içi yana yana elenmiş tek hedefi Uefa kupasını tekrar kazanmak olan bir kulübün bu yılki hedefi bellidir.

Linderoth

Çok ilginç,Eminimki her duyanın ağzından yok artık! demek geliyordur.İnanması güç gerçekten Danimarka şampiyonu Kopenhag'dan geldiğinde kendisi için demir adam lakabı kullanılıyordu ki demir adam lakabının da zor sakatlanan biri olduğu için almıştı.Ama ne olduysa o sözleşme imzalandı imzalanalı bir kaç maçta bir büyük aralıklarla sahalardan uzak kaldı,dünkü Uefa maçında nihayet Linderoth döndü derken,burada fırsatı iyi değerlendirip eski günlerindeki gibi mevkisinin en istikrarlı oyuncusu olacak derken resmi siteden yapılan açıklama surata atılan sert bir tokat gibiydi.Evet Linderoth yeniden sahalardan uzak kalıyor tarih olarak belirtilmemiş ama sol dizinde menisküs yırtığı tespit edilmiş. En kısa sürede sahalara dönmesi dileğiyle.Geçmiş olsun.

Hiç yorum yok: