28 Eylül 2009 Pazartesi

Şampiyon Olasın Diye Değil...


Rijkaard geldiğinden bu yana belki de ilk defa böyle eleştirilmiştir!! ee ne yapalım burası Türkiye işler rayındayken ses soluk olmaz konuşan ciddi eleştiri yapan 3-5 kişi olur,gerisi hikaye kazanmışsan sorun yok futbol iyi goller iyi Rijkard iyi,futbolcular iyi nedense şu ana dek karşılaştığımız rakipler her zaman zayıf,gününde değil,ciddi rakip değil vs vs.
İlk puan kaybı yaşanmış olabilir de şimdiye kadar oynadığımız tüm maçlarda büyük özveri ile çalışan teknik kadro ve futbolcularımız dünkü maç sonucu ile mi ııhh oluyor.Bu sözler sadece Galatasaray dışında takım tutanlara ve yorum yapanlara değil herkesedir.O yere göğe sığdıramadığımız 3 gol ortalamasını aşan takımla gurur duyarken iyiydi de şimdi ne oldu,ne değişti.Sözümona bir takım istatistikçi medyasının istatistiklerine aykırı bir durum ortaya çıktı diye mi merak etmeye gerek yok haftaya yeni istatistiki şeylerle yine karşımızda olacaklardır.Liderliğe Fenerbahçe oturdu Fenerbahçe 7'de 7 yaptı biz 6'da 6'da kaldık, 9'da 9'a kim ulaşırmış haberlerine bakıp dün kaybedilen 1 puan sonunda o kadar değişmek gerçek Galatasaraylıya yakışmaz elbet puan kaybedilecek elbette her zaman 3-4 gol atılmayacak elbette Samiyen'de de puan kaybı olacak deplasmanda da olacak.
Meclisten dışarı.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Bu takımın layık olduğu düşünce tarzı budur işte, eline sağlık. İstatistik zihinlerin ilk puan kaybında tü kaka demesiyle dengesi şaşan Galatasaraylılardır takıma zarar veren. Yoksa ne "rakip zayıf, şans bol" diyen rakip takım taraftarları ne de medyadaki gereksiz laf salataları. Bunlar anca can sıkar. Ama ortalama şaştı, puan kaçtı diye bir anda çamur atan Galatasaraylılar'a şahit olmak, el etek çeken taraftar görmek; işte bu takıma zarar verir.