25 Temmuz 2009 Cumartesi

24 Temmuz 2009 Cuma

Arda İçinSıradaki Gelsin


Maç üzerine fazlaca yazılacak bir durum yoktu rakip zayıftı biraz da kapalı kutuydu ama sonuçta oyunun büyük bir kısmını yönlendiren Galatasaray'dı normal olarak fakat Galatasaray her ne kadar oyuna hakim olsa da oynanan oyun pek tat vermedi.
Sahada farklı denemeler yeni arayışlar vardı oyun Arda üzerine kuruluydu.Takımın gerçek performansının bu tip maçlarda rahat bir şekilde görülemeyeceği kanısındayım en azından uzun süredir Galatasaray nedense bu tip kapalı oyun oynayan takımları açmakta zorlanıyor geçen yıllarda da benzer durumlar vardı bu ilk maçta da böyle bir durum oldu fakat bu durumun oluşması lige yeni ısınan bir takım için olağan şeyler sonuçta yeni bir teknik kadro ile oyunu ve sistemimizi bir bakıma yeniden tasarlıyoruz.
Arda bugün her zaman olduğu gibi kendine yakışanı yaptı,10 numara ve kaptan olarak bu yıl ilk defa Ali Sami'yene çıktı,kaptanlığın verdiği sorumluluğu tamamı ile yerine getirdi.
Bu arada Serdar'a büyük geçmiş olsun.
Şimdi sıradaki gelsin...

23 Temmuz 2009 Perşembe

Küfüre Hayır


Büyük Galatasaray Taraftarı

Geçen sezon boyunca gerçekleşen küfürlü tezahuratlardan dolayı çok sevdiğimiz kulübümüz maalesef büyük maddi yaptırımlarla karşı karşıya kalmıştır. Hem kulübümüz hem de taraftarımız küfürlü tezahüratlar yüzünden bir çok zorluk yaşamıştır.

Maddi ve manevi açıdan bizlere zararı olan bu küfürlü tezahüratları artık yeni sezonda kesinlikle Ali Sami Yen tribünlerinde duymak istemiyoruz. ultrAslan olarak küfürlü tezahuratlara engel olmak adına tüm gayretimizi ortaya koyacağız.

Takımımızın 90 dakika boyunca küfürden uzak fakat ateşleyici bir şekilde desteklenmeye ihtiyacı vardır.

Büyük Galatasaray Taraftarı olarak, bize her yönden zarar veren küfürü tribünlerimizden el birliğiyle sileceğimize ve bu bilinçle hareket edeceğimize dair olan inancımız sonsuzdur.

Zira bizlere yakışan da budur...

Tribünlerimizde Küfür ETMEYELİM, ETTİRMEYELİM !..

ultrAslan

Ve Ali Samiyen'deyiz

Yeni teknik kadro ve futbolcularla bu seonun Ali Samiyen'de ilk maçımıza çıkıyoruz...

22 Temmuz 2009 Çarşamba

Tobol Maçı Naklen


Maç bildiğiniz gibi d-smartta yayınlanacak.
Şu d-smart'ı bir türlü sevmedim gitti.D-smart'ı evinde bulundurmayan veya bulunduramayan,kahvehane alternatifine alternatif arayan varsa alttaki frekansları girerek Galatarasaray Tobol maçını izleyebilir.Haa ola ki maç burada değilse elden bir şey gelmez kaybedecek bir şey yok.
Bu arada maçı d-smarttan izleyecek arrkadaşlara duyurumuz olsun maçın spikeri Emre Tilev'miş.

Kanal : Khabar Tv
Frekans : 12149 V 27500

21 Temmuz 2009 Salı

İstemeyen ve İstenmeyen

İstemezsen istenmezsin,daha önce Amerikaya geri dönmek istemediğini açıklayan Beckham, Los Angeles Galaxy takımı taraftarları tarafından hiç de iyi karşılanmadı.
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

20 Temmuz 2009 Pazartesi

Abartı


O'na karşı buna karşı Çarşı her şeye karşı,asi olmak her şeye karşı gelmek mi bu Çarşı için neredeyse böyle bir ifade olmaya başladı,belki de 'Çarşı ... Karşı' ibarelerinin bir çoğu Çarşı yönetiminden habersiz de olabilir onu bilemeyiz.
Arnawut da daha önce bu konuya değinmişti,ona kesinlikle katılıyorum.
Nedir bu,bana göre sık kullanılan ifadeler gerçekçi ibareleri aşındırır.Yarın bir gün ciddi anlamda o günün şartlarında oluşmuş çok güzel bir mesaj Çarşı ... Karşı ibaresi bulunur ama bu ibare artık o kadar sıradan olmuş ki -Eee ne var onlar neye karşı değiller ki? cevabını alırlar ve vermek istedikleri mesajı da iletemezler şu an olan durum bunun göstergesidir.
Bunları niçin yazıyorum şimdi de Çarşı Sigara Yasağına Karşı'ymış,duyurulur.

19 Temmuz 2009 Pazar

Günün Fotoğrafı


Bugün günün fotoğrafını sihirlilrampon'dan aldım.Bu fotoğraf yaklaşık 1 hafta önce Prag'ta hediyelik eşya satan bir dükkanda çekilmiş.