10 Ekim 2009 Cumartesi

Yaz Yaz Bitmez

Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Geçen hafta Galatasaray'ın mağlup olması hafta içi malzeme zorluğu yaşatmamış anlaşılan.Yaz yaz bitmez malzemesi bol arkadaş Rijkaard,futbolcular,yönetim sallayacak ve sallanacak yer fazla onlar için.Hatta ilk yenilgi ya hemen de transferleri başlatmışlar! tipik düşünce yenilgi sonrası transfer atağı! dünyanın dört bir yanından isim saymaya başlamışlar, 12-14 maçtır bu takım futbolunu oynarken transfer gerekmiyordu da şimdi boy boy transfer haberleri yer alıyor hadi onu da geçelim yav insana sorarlar geçen transfer döneminde Galatasaray'a gelen futbolculardan kaçını bildin diye.Diğer yandan da Rijkaard-Milan,Arda-İngiltere haberleri bıkkınlık getirdi.
İstatistik medyası da durumun diğer yüzü Galatasaray'dana az da olsa uzaklaştılar haftalardır 9'da 9'u yakalama saçmalamasını da iyi sürdürdüler şimdi Fener'in peşindeler,hatta derbi öncesi 'yeni yeni neler bulabiliriz'in de peşindedirler onlar.

5 Ekim 2009 Pazartesi

Oylar Metin Oktay'a


Saldırın!!!

Şimdi Galatasaray'ın ilk mağlubiyetini aldığını yazma günüdür kimileri için, ne zamandır bekliyorlardı.Büyük darbe yiyecekleri günler yakındır diyen adamların günüdür yazın gönlünüzce yazın.Hatta saldırın!!!