12 Aralık 2009 Cumartesi

Tff 3'te Kritik Hafta


Tff 3. lig 5. grupta Hatayspor kritik bir maça çıkıyor.Yükselme grubuna katılmak için mücadele eden Hatayspor yarın Diyarbakır Kayapınar ile karşı karşıya geliyor.Hatayspor şu an ligde 5. sırada yer alıyor tek avantajı ilk dört sıradaki takımların birbirleriyle yapacağı maçlardan kaynaklanıyor.Tabi diğer maçlara bakmadan önce kendi maçlarını kazanma şartı bulunuyor.Bu bakımdan puan kaybına tahammül bulunmuyor bundan böyle yitirilecek puanların telafisi yok.

Tff 3. ligde mücadele eden ve şu an 2. olan Kırıkhanspor ise Batman'a konuk olacak.Geçen hafta aldıkları Hatayspor mağlubiyetiyle büyük bir fırsattan olmuşlardı.Haftaya da lider Siirt'le kritik bir maça çıkacaklar bu maç öncesi alacakları galibiyet motivasyon yönünden kendileri için çok faydalı olacaktır.

GsStore Limango'da


Son gün 19 Aralık
Gsstore geçen yaz ürünlerinin bir kısmı 19 Aralık'a kadar Limango'da %50 indirimle satışa sunulmuş dileyene davetiye yollayabilirim.
Yalnız mail adreslerinize spam mailler gelmemesi için mail adresli yorumları yayınlamayacağım fakat davetiyelerini yollayacağım.

10 Aralık 2009 Perşembe

Sinan Bolat


Blogda yer almalı böyle anlar her zaman yakalanmıyor.90+5'te ileri çıkan kaleci Sinan, sağ kanattan ceza sahasına ortalanan topta çok iyi yükselip kafayla golü atıyor ve dengeleri değiştiriyor.Standart Liege 1 -1 Az Alkmaar, Standart Liege bu tarihi golle üçüncü sırada tamamladı ve Avrupa Ligi'nde yoluna devam etme hakkını kazanmış oldu.

Kulüb Açıklaması

Hürriyet Gazetesi’nde bugün “Haklısın Başkan” başlığıyla yayınlanan Kulüpler Birliği toplantısıyla ilgili haberde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın toplantıda yaptığı konuşma, Galatasaray’ın büyüklüğünü yıpratmak ve zedelemek amacıyla bilerek çarpıtılmıştır.

Her medya kuruluşu gibi bütün kulüplere eşit mesafede bulunması gereken Hürriyet’te Galatasaray aleyhinde bu tür mesnetsiz haberlerin son bir ayda inanılmaz şekilde arttığı görülmektedir.

Galatasaray Spor Kulübü olarak Hürriyet’in son bir aydır yürüttüğü yayın stratejisinin Türkiye’nin en büyük ve en köklü kulübü olan Galatasaray’ı her türlü fırsatı yaratarak yıpratmaya dayandığını gözlemliyoruz.

Bu konudaki gelişmeleri, sadece Galatasaray Spor Kulübü’nün değil, Türk spor medyasının da kaygı ve üzüntüyle izlediğini görüyor ve biliyoruz.


Galatasaray Spor Kulübü olarak bizi en çok üzen, bu tür mesnetsiz yayıncılık anlayışının Galatasaray Lisesi’nden feyz alan merhum Sedat Simavi’nin kurmuş olduğu Hürriyet’te gerçekleştirilmeye başlanmış olmasıdır.

Galatasaray olarak Hürriyet’i merhum Sedat Simavi’nin koymuş olduğu ve Sayın Aydın Doğan’ın sürdürdüğü yayın ilkelerine sadık kalmaya davet ediyoruz.

Bu yayın ilkelerine uyulmaması durumunda, Türkiye’de en çok taraftara, dolayısıyla en çok okura sahip olan Galatasaray Spor Kulübü olarak Galatasaray’ın haklarını, itibarını ve saygınlığını korumak için her türlü yasal eylemi hayata geçireceğimizi bütün Türkiye’ye duyuruyoruz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü

9 Aralık 2009 Çarşamba

Cimbom'da Bu Hafta


Bu hafta oynanacak maçlar.

Jabulani'nin Yapılışı


Dünya kupası resmi futbol topu Adidas Jabulani'nin yapılış görüntüleri,testleri ve futbolcuların yorumları.

6 Aralık 2009 Pazar

Hatayspor Galip


 Bugün oynanan ve dün de değinmiş olduğumuz Amik Ovası Derbisi'nin kazananı Hatayspor oldu.Hatayspor ilk devrede olduğu gibi kötü gittiği haftalarda Kırıkhan'ı yenmişti bu seferde öyle oldu Hatayspor 3-1'lik net bir skorla Kırıkhan'ı devirdi.Kırıkhan bu hafta kazansaydı çok büyük bir avantajı eline geçirmiş olacaktı zira bu hafta ikincilik için mücadele eden Malatya Belediye mağlup oldu ve Belediye Bingöl ise sahasında berabere kaldı.Kırıkhan'ın bu mağlubiyeti ikincilik için bir adayın daha olmasını sağladı.Bu galibyet Hatayspor'un ikincilik için bir umudunun doğmasına neden oldu.Bu bakımdan bakıldığında Kırıkhan, rakiplerinin puan kaybetmesiyle ikinciliğini korudu.Kırıkhan ve Hatayspor için şanslı bir hafta geride kaldı.

Bu hafta oynanan maçlar ve oluşan puan durumu