20 Mart 2010 Cumartesi

3D Gözlükle Maç İzlemek

 Sky televizyonu 3 boyutlu yayınlayacağı maçı açıkladı.Daha önce ocak ayında yapılan açıklamaya göre Arsenal-Manchester United maçının üç boyutlu yayınlanacağı duyurulmuştu dün yapılan yeni duyuruya göre İngiltere Premier Liginde 3 Nisan'da oynanacak olan Manchester United Chelsea karşılaşması 3 boyutlu olarak yayınlanacak. Maç esnasında bir çok farklı açıdan kamera çekimi yapılacak .Manchester United Chelsea karşılaşmasının yayınlanmasından sonra da beş farklı Premier Lig maçını ekranlara taşımayı planlıyorlar.Mayıs ayında Wembley'de oynanacak olan Coca-Cola Football League play off maçlarını da yayınlamayı planlıyorlar.Anlaşılan gözlüklerle maç izleme günleri oldukça yakın tabi bunun için öncelikle bir adet 3d televizyona ihtiyaç var.

19 Mart 2010 Cuma

Lincoln'un İlk Golü

Cassio Lincoln First Goal At PalmeirasLincoln'ün  Palmeiras'taki ilk golü.

Sorunsuz Youtube

GsStore Markafoni 'de

Kampanya 3 gün daha sürüyor daha önce Limango için olan kampanya bu defa da Markafoni'de yer alacak.Davetiye için dileyenler mail adreslerini yorum kısmına yazabilirler.
Yalnız mail adreslerinize spam mailler gelmemesi için mail adresli yorumları yayınlamayacağım fakat davetiyelerini yollayacağım.

14 Mart 2010 Pazar

Nerde Kalmıştık!

İki hafta önce yazılıp çizilenler bugün ve yarın yine karşımızda olacak,geçen hafta Eskişehir maçındaki ufak aksaklık bu yazılıp çizilenlere ara vermişti bu yüzden öyle bir başlık seçtim.Elbette bu maçla Kasımpaşa maçını bir tutamayız.Bugün için özel bir parantez de forvet hattının Arda'sız bir maçta neler yapabileceğinin ortaya koymasıydı böylece Eskişehir maçı sonrası Arda'sızlığı sebep gösterip yorum yapanlara da iyi bir kapak olmuş oldu.Hazır Arda konusuna değinmişken de söylemeden geçemeyeceğim kaptan Arda'nın gol sonrası sevinci takımın nasıl bir motivasyona sahip olduğunu fazlasıyla gösteriyordu.
Bugünkü maçta kendisine parantez açılacak isimler oldukça fazlaydı bunlardan biri de Kral Baroş'tu ne kadar da özlemişiz be,sahada olması yeter darısı Kewell'ın dönüşüne.

Baroş'un golü de kendi motivasyon ve özgüveni açısından oldukça yerinde bir goldü zira artık kendisiyle forma için kapışacak ve tatlı bir rekabete sebep olacak olan Jo da var.Aralarındaki tatlı rekabet adına yerinde bir goldü.
Maçın yıldızı elbette Keita idi,rakip defansla adeta boğusup hem gol attı hem asist yaptırdı ilk golün erken gelmesi rakibin direncini kırmak adına çok önmeliydi.Zira Samiyen deplasmanın da golün geç kalması rakibin direncinin artmasına,Galatasaray'a ise baskı yaratabilirdi.Neill defansta iyi işler çıkarmaya devam ediyor,defansın sigortası konumunda yerinde müdahalelerle nerede olmasını bilerek pozisyonlarda etkin rol oynadı,bugünkü galibiyet üç puan yönünden iyiydi ileriye dönük iyi sinyaller veren bir maçtı,darısı Trabzonspor galibiyetine.