19 Ocak 2011 Çarşamba

Yorumsuz


Daha önce yanlış yazılan isim,iki yanda Türk bayrağı derken şimdi de armasız forma.Yukarıdaki formada yaşanan problem ilk değil ve belki de son olmayacak,daha önce maalsef Sabri formasında benzer durumları görmüştük.Bu konuda ciddiyete ihtiyaç var.Formayı yapan görmedi,giyen görmedi,takım arkadaşları görmedi vs. yok bu kadar da tesadüf olamaz.Sonuçta formayı forma yapan üstündeki arma değil midir?
Alıntı ve alıntı.
Alttaki resim için alıntı adresi.

18 Ocak 2011 Salı

İlişkileri Askıya Almak?

Kimsenin Galatasaraylılığını veya tuttuğu takımı hakkında yorum yapmak haddime değil,herkes özgür iradesiyle istediği takımı elbette tutabilir.Takımdan takıma da geçebilir.
Aşağıdaki alıntılara yazacağım cevap yoktur,ve aşağıdaki alıntılarla ilgili yukarıda kısa ve gereksiz paragrafı yazdım.

Not:Komik.

Bir bakanın sözlerinden alıntıdır.

"Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz"
"Cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum."
"Şu anda Galatasaraylı değil misiniz?" şeklindeki soruya da "Şu anda askıya almış izliyorum. Başka takıma geçmedim."
Yani Galatasaray'ı veya başka takımı tutmuşsun,hatta takımdan takıma atlamışsın bundan bize ne Galatasaray'ı tutmaman Galatasaray'a bir şey kazandırmayacak ama amacı biliyoruz Başbakanın yuhalanmasına tepki gösteriyorsun.Evet anladık seni!

Amacınız Ne?


Galatasaray 23 Ocak tarihinde Sivasspor'a karşı oynanacak maçı hangi statta oynayacak :)
Amaç gözdağı mı :) unutulmuş olamaz.

16 Ocak 2011 Pazar

Yağcılarda İnmek İsteyen


"Ali Sami Yen'de kiracılık hükümlülüklerini yerine getiremeyen Galatasaray yönetimi, ve aynı şekilde bu arazide de aynı şekilde yerine getiremedi. Bu stad olmayacakken, başbakanımız bu stadı yaptırdı"
İyi bir bürokrat iyi bir yönetici olabilirsiniz,lakin neyi neyi nerede ve nasıl dile getireceğiniz önemlidir.Yerli yersiz ve konuşmak için konuşmak hatta birilerine yaranmak için konuşmak ne yaptığını bilememekten ibaret olduğu dün bir kez daha ortaya çıktı.Sarf edilen sözler böyle güzel bir günde ne mantıkla söylendiğinin bir ifadesi olamaz.50bine aşkın tutkulu taraftarın önünde 'böyle güzel bir günü Galatasaray aleyhine nasıl çevirebilirim konuşması' gibiydi.Onca ıslığa rağmen hâla konuşmasını yumuşatmadan daha fazla bağırmaya çalışarak sözlerini devam ettirmesi kesinikle talihsiz ve bir o kadar da gereksizdi.

Hayırlı Olsun


Yapıldı yapılacak,ihaleler,krediler,bitti,bitecek,üstü açılır kapanır yapılacak yapılmayacak vs.Yıllarca onlarca kişinin emeği belki tek ihaleyle yapılabicek bir stat bir kaç ihale gördükten sonra yapılabildi.Belli ki belirli aşamalarda tıkanan sorunların tekrarlaması söz konusuydu ama nihayet bu sabrın sonunda Galatasaray görkemli ve güzel bir stada sahip oldu.Tek eksik Ali Sami Yen'deki ambiyansın, heyecanın bu statta yakalanmasının kolay olmayacağı.